تاریخچه

پیدایش:

شرکت سپانو کران تدبیر به پشتوانه یک دهه فعالیت مستمر و مبتنی بر دانش مهندسی و به کارگیری استانداردهای روز دنیا در مبحث جرثقیل سقفی و جرثقیل دروازه ای و سایر انواع جرثقیل در سال 1392 تاسیس گردید. شرکت سپانو کران تدبیر در کنار دانش مهندسی مدیران خود با به کار گیری کادر اجرایی مجرب و آموزش دیده در زمینه ساخت سازه و تجهیزات مکانیکال و تجهیزات برقی و نصب جرثقیل سقفی, جرثقیل دروازه ایجرثقیل بازویی و ... رضایت حداکثری مشتریان را به عنوان هدف والای سازمانی قرار داد و هر ساله جوابگوی طیف قابل توجهی از مشتریان بوده است.

با توجه به پشتوانه فنی مدیران شرکت سپانو کران تدبیر در صنعت جرثقیل سقفی و سایر جرثقیل های صنعتی هم خانواده، این شرکت همواره در ارایه مشاوره های فنی و کاربردی در خصوص انتخاب جرثقیل مناسب، مدرنیزه کردن جرثقیل های قدیمی، تعمیرات و رفع عیب انواع جرثقیل سقفی به مشتریان پیش قدم بوده است.

1392:

در سال 1392 شرکت سپانو کران تدبیر تمرکز خود را بر روی پیاده سازی چارت سازمانی نهاد و در زمینه اجرایی تنها بر روی انواع جرثقیل سقفی استاندارد متمرکز شد. همچنین در سال 1392 شرکت سپانو کران تدبیر پس از مذاکره با شرکت جرثقیل استریت انگلستان - STREET CRANE موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از این شرکت گردید.

در ادامه شرکت سپانو کران تدبیر با رایزنی با شرکت ایتال کرین ایتالیا ITALKRANE و شرکت ETS ایتالیا که تولید کننده تخصصی انواع جرثقیل ضد انفجار و جرثقیل ضد جرقه می باشند موفق به اخذ نمایندگی فروش محصولات این تولید کنندگان گردید.

در نهایت کلیه این اقدامات موجب گردید تا سبد محصول شرکت سپانو کران تدبیر در برگیرنده همه نوع محصول اعم از جرثقیل بلغاری، جرثقیل آسیای شرقی، جرثقیل اروپای غربی و انواع جرثقیل ضد انفجار گردد.

1393:

در سال 1393 در کنار اجرای پروژه های جرثقیل سقفی نسبت به تکمیل مدارک و مستندات فنی اقدام گردید و در زمینه طراحی استاندارد سازی صورت گرفت. استاندارد سازی پروسه ای بود که باعث گردید تا مشخصات فنی و تولیدی شرکت سپانو کران تدبیر در هر ظرفیت تولیدی یکسان شود و تجهیزات اجرایی برای مشتریان مختلف دارای مشخصات فنی یکسانی باشد.

در ادامه سال 1393 شرکت سپانو کران تدبیر با تعریف یک پروژه تحقیقاتی و بهره گیری از قابلیت های آزمایشگاه متالوژی رازی و سازمان استاندارد ملی، موفق شد تا کلیه تجهیزات مکانیکال برای جرثقیل ضد انفجار که لازم است تا از آلیاژ ضد جرقه با مقاومت و سختی بالا ساخته شود را تولید کند و در ادامه چندین دستگاه جرثقیل ضد انفجار و جرثقیل ضد جرقه را مطابق با استانداردهای روز دنیا به مشتریان عرضه نماید.