تخصص ما تضمین کیفیت برتر ماست

شرکت سپانو کران تدبیر به عنوان یک  شرکت متخصص و صاحب سبک در صنعت جرثقیل سقفیجرثقیل دروازه ایجرثقیل بازوییجرثقیل ضد انفجار مفتخر است تا به پشتوانه سالها تجربه و دانش تخصصی مدیران خود، به کلیه شرکتها و سازمانها ارایه خدمات و محصولات مرتبط با جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل دیواری، جرثقیل ضد انفجار و ... را مطابق با استانداردهای CMAA 70 و FEM 1.001 و AWS D14.1 نوید دهد.

این شرکت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) توانایی تامین کلیه تجهیزات جرثقیل سقفیجرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی, جرثقیل دیواری، را با مارک شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) را دارا می باشد. بازه تولیدات شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) شامل جرثقیل سیم بکسلی از 2 تن تا 200 تن و جرثقیل زنجیری از 250 kg تا 5 تن می باشد. همچنین الکتروموتور و گیربکسهای شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE)  نیز همگی از برندهای مطرح اروپا نظیر NORD, Siemens, Flender, SEW می باشند و تجهیزات تابلو برق شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) همگی از برند Telemecanique, Schnieder بوده و اینورترهای VFD آن از برند VACON بوده و سیم بکسل شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) از برند Bridon می باشد و همچنین ترمزهای جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) از برند LENZ میباشد. با توجه به تامین کنندگان جانبی شرکت جرثقیل STREET انگلستان (جرثقیل استریت انگلستان) مشخص است که محصولات این شرکت در زمره باکیفیت ترین محصولات جرثقیل سقفی در اروپای غربی می باشد. همچنین محصولات جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) به دلیل برخورداری از طراحی انحصاری و کاملا به روز از ویژگیها و مزیتهای رقابتی بسیار زیادی در مقایسه با سایر شرکتهای جرثقیل ساز اروپا در کنار قیمت بسیار مناسب و رقابتی برخوردار می باشد. 

مشخصه متمایز کننده شرکت جرثقیل سازی سپانو کران تدبیر، ارایه طراحی های ابتکاری و متنوع، ارایه طراحی بر اساس استاندارد، ارایه دفترچه محاسبات برای تمامی تجهیزات، ارایه نقشه های مهندسی بر اساس استاندارد، کنترل کیفیت مطابق QC Plan و WPS شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE)، ساخت و مونتاژ مطابق دستورالعمل شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) و نصب بر اساس تلورانس های مجاز استاندارد می باشد. در صورت درخواست مشتریان، امکان ارایه طراحی و محاسبات و نقشه های اجرایی از سوی شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) وجود دارد.

با توجه به کاربرد زیاد انواع جرثقیل ضد انفجار, این شرکت توانایی ارایه انواع جرثقیل ضد انفجار با ارایه تجهیزات شرکت ITALKRANE  ایتال کرین ایتالیا و ETS ایتالیا را دارا می باشد. شایان ذکر است که شرکت  ایتال کرین ایتالیا و ETS ایتالیا به صورت تخصصی سازنده تجهیزات ضد انفجار می باشند و همچنین با توجه به سابقه و توانمندی مهندسین مجرب شرکت سپانو کران تدبیر، طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکی انواع جرثقیل ضد انفجار که می بایست از آلیاژ ضد جرقه با شد، با ارایه گواهی نامه معتبر، مقدور می باشد.

این شرکت توانایی ارایه تجهیزات جانبی جرثقیلهای سقفی نظیر، شین بسته برق رسان جرثقیل، شین باز برق رسان جرثقیل، C-Rail، ریل کابل و کابل تخت و قرقره برق رسان جرثقیل، کابل، کابل جمع کن، لوازم یدکی نظیر Rope Guide ، کمربند، لنت ترمز، قلاب، ملحقات برقی نظیر Inverter یا درایو، کنتاکتور، رله و همچنین توانایی ارایه خدمات تعمیر و نگهداری و ارایه PM را دارا می باشد.

جرثقیل سقفی

 

شرکت سپانو کران تدبیر به عنوان نماینده انحصاری شرکت استریت انگلستان می باشد و در همین راستا، شرکت استریت با ایجاد زیردامنه در فضای اینترنت امکان دسترسی به کلیه مدارک و اطلاعات فنی خود را برای شرکت سپانو فراهم نموده است. این موضوع به عنوان یک امتیاز برای شرکت های طرف قرارداد شرکت سپانو محسوب می شود که امکان دستیابی به کلیه مدارک و اطلاعات فنی مورد نیاز خود خواهند داشت.

 

جرثقیل سقفی

 

 

جرثقیل سقفی

 

توان طراحی بالای متخصصین مکانیک، برق و سازه شرکت جرثقیل سپانو در طراحی جرثقیلهای خاص در حوزه های مکانیک، سازه و برق نقطه اتکایی برای تمامی شرکتها در راستای تامین نیازهایشان خواهد بود.

در تصویر زیر یک نمونه جرثقیل سقفی خاص که با همکاری شرکت سپانو و شرکت استریت اجرا شده است مشاهده می گردد که این جرثقیل با دهانه 6 متر و کنسول 4 متر توانایی بلند کردن بار با ظرفیت 10 تن در نوک کنسول را دارد.

جرثقیل سقفی